Bardzo dziękujemy za fantastyczny konkurs językowy. Współpraca z organizatorami na najwyższym poziomie. Wielkie pudło prezentów i piękne dyplomy robią wrażenie. Konkurs godny polecenia. Najlepszy w jakim braliśmy udział !!! Pozdrawiamy dziękujemy.
Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Trześni gmina Gorzyce.