Serdecznie zachęcamy wszystkie szkoły do wzięcia udziału w konkursie! Jesteśmy zachwyceni organizacją i przebiegiem całego procesu - zarówno samego konkursu jak i otrzymywania wyników, a także nagród. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, a uczniowie z naszej szkoły mieli okazję się wykazać i zabłyszczeć na arenie międzynarodowej. Dziękujemy i do zobaczenia za rok :)
Miasto: Sokółka (podlaskie)
Szkoła: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce